درباره بیدشو

خریدی هوشمندانه

بیدشو مفتخر است اعلام کند اولین وبسایت ایرانی است که همزمان به برگزاری مزایده های آنلاین و مناقصه های آنلاین می پردازد.

 

هیجان رقابت برای یک خرید بی نظیر را با حراجی آنلاین بیدشو تجربه کنید.

 

بیدشو یک فروشگاه اینترنتی امن و معتبر و خرده فروشی آنلاین است که صاحب امتیاز آن خانم نسیم حیاتی میباشد. شما می توانید در صورتی که قصد خرید محصولی دارید، پیش از خرید محصول از فروشگاه بیدشو، در یک رقابت بی نظیر با سایرین شرکت کنید و علاوه بر خریدی هوشمندانه با پایین ترین قیمت ممکن در حراجی های ما، شاهد یک کسب و کار خلاق باشید.

 

این فروشگاه با هدف فروش محصولات متنوعِ نو با ضمانت اصل بودن و بالاترین کیفیت راه اندازی گردیده است. در این فروشگاه علاوه بر امکان خرید محصول به شیوه ی عرف فروشگاه ها، می توانید از شیوه های مزایده آنلاین و مناقصه آنلاین هم نسبت به خرید محصولات با کیفیت با نازل ترین قیمت ها اقدام فرمایید. برای اطلاع از نحوه ی شرکت در مزایده ها و مناقصه های بیدشو به صفحه آموزش سر بزنید.

 

 

بیدشو با شعار «تا 89% تخفیف» برای مشتری، لذت خرید اینترنتی و همچنین احساس رقابت و هیجان با حضور شرکت کنندگان در حراجی را ایجاد می کند.

 

شما می توانید با پیوستن به خانواده بیدشو از اعتبار هدیه برای شرکت در حراجی ها استفاده نمایید. خانواده ای که در آن همه برنده اند. برای اطلاعات بیشتر و اطلاع از حراجی های بیدشو می توانید صفحه ی اینستاگرام بیدشو و یا کانال تلگرامی بیدشو را دنبال کنید. برای دنبال کردنِ باقی صفحات بیدشو در شبکه های مجازی به صفحه ی اول سایت بیدشو مراجعه کنید.